Karavan Kiralama Hizmetleri Ve Seçenekleri

 

Tatil Karavanı Seçenekleri

 

            Amerika'dan sonra Türkiye'de de karavan kiralama hizmetleri kaliteli ve hızlı bir şekilde ifa edilmektedir. Tatilleri için hem araba hem de ev konumunda olan karavanların kiralanması telefon ve Whatsapp hattı üzerinden gerçekleştirilebilir. Haftalık ve aylık olarak kiralanabilen tatil karavanlarında su depoları da bulunmaktadır. Bu su depoları periyodik olarak doldurulduğunda uzun ve keyifli yolculuklar sağlanabilir. Tatil karavanlarının iç dekorasyonu bir ev konforuna sahiptir. Dört kişilik ailelerin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak özel bir yapıya sahip olan karavanların içerisinde yatak, koltuk, televizyon gibi zaruri ihtiyaçlar da bulunuyor.

 

            Özel donanımı sayesinde tuvalet ve banyo ihtiyacı da bu karavanlar vasıtasıyla karşılanabilir. Karavanların sağ ve sol taraflarındaki mekanizmalar açılarak oturma ve yemek yeme alanları da oluşturulabilir. Uygun fiyatlarla karavan kiralama hizmetlerinden faydalanmak isteyen herkes erken rezervasyon imkanlarından da faydalanabiliyor. Hem iş hem de tatil gezintileri için ideal olan tatil karavanları az benzin yakması ile de ekonomik bir tatil fırsatı sunuyor. Aylık kiralama seçeneklerinde büyük indirimler ve kampanyalı fiyatlar da söz konusu.

 

 Organizasyon Karavanı Seçenekleri

 

            Çeşitli organizasyonlar için de karavan kiralanabilmektedir. Konser ve festival alanlarında çadırda ve benzeri alanlarda kalmak istemeyenler ve konforlu bir şekilde konaklama talebinde bulunan herkes günlük ve haftalık olarak karavanların sahibi olabilirler. İç yapısında yer alan elektrik sistemleri sayesinde akşam ve gece kalmaları için de uygun bir yapıya sahiptir. İçerisi ferah olup birden fazla kişinin konaklaması için uygundur.